Test Engineer - temporary

Hledáte brigádu v IT a nemáte zatím žádné pracovní zkušenosti? Chcete pracovat tam, kde využijete angličtinu? Rádi byste pracovali ve firmě, která pracuje pro světové špičky v oblasti IT? Dokážete si představit, co všechno se po technické stránce skrývá za tím, než se produkt našich zákazníků dostane na trhy v různých zemích a patřičné jazykové verzi? Začněte pracovat u nás! Patříme mezi Top 10 hlavních světových poskytovatelů globalizačních řešení. Umožňujeme firmám oslovit a zaujmout zákazníky na globálních trzích – v jejich rodném jazyce, a to díky komplexnímu zajištění překladů jejich produktů a souvisejících materiálů. Specializujeme se na překlady z oblastí informačních technologií, farmacie a medicíny. K naším spokojeným zákazníkům patří Microsoft, Oracle či Toshiba.

Location: Brno, Czech Republic (Kampus, Palachovo náměstí)

Náplň práce

  • Testování desktopových produktů, webových aplikací a CAD systémů pro významné výrobce software
  • Využití moderních procesů a pokročilých technologií při provádění testů, spouštění a udržování testovacích skriptů a dokumentace chyb
  • Možnost podílet se na vývoji nových produktů

Váš profil

  • Ukončené min. SŠ vzdělání ideálně v oboru IT
  • Všeobecná IT znalost a zájem o oblast IT
  • Zkušenost alespoň s jedním z hlavních operačních systémů (Windows, Mac OS, Unix)
  • Zkušenosti s testováním IT produktů velkou výhodou
  • Dobrá znalost AJ – především psaná forma
  • Možnost nástupu cca od 16.10.2017, ochota pracovat minimálně 20 hodin týdně.

Nabízíme

  • odměna 100 kč/hod
  • stálou brigádu – spolupráce na DPP a DPČ
  • přátelský kolektiv

Kontakt:

Dita Spáčilová, Resource Planning Coordinator

dspacilova@moravia.com

Get in touch

Got a question for us? We’d love to hear from you.  Have a challenge you’d like help with? We’ll give you a free assessment. Get in touch with us and we’ll get back to you right away.

Contact us > Call us >

Stay informed

Check out our blog for content on topics that matter to your business. Subscribe to get the latest.

Read our blog >