Database Administrator - SQL and no-SQL

Zajímavá práce, technologie, komplexní interní infrastruktura, poptávka po nových nápadech na staré a známé situace i implementace úplně nových technologií a nápadů. Přidejte se k nám a pracujte s námi v interním IT týmu mezinárodní firmy s centrálou v Brně.

Location: Brno
Reports to: IT Administrator - senior

Jsme ti, kteří udržují firmu v chodu. Z Brna řídíme provoz celé infrastruktury – a že toho není málo. Všechno co provozujeme je pro naše interní účely, se zákazníky se tady moc nesetkáte. Neformální prostředí je základ, a to nejenom v IT. Kolegové jsou zkušení borci, kteří znají svoje a nechají vás dělat vaši agendu. Spolupráce je základ. Naše projekty posunují firmu technologicky kupředu, jsou komplexní a čekejte, že uplatníte svoje zkušenosti a prakticky vždy se něco nového naučíte a můžete to naučit i ostatní.

Co konkrétně byste u nás dělal?

 • Ruční i automatizovanou správu MS SQL serverů – v počtu několika desítek.
 • Zlepšování automatizace a nasazování aplikaci, které DB servery používají.
 • Spolupráce s architektem a týmem interních vývojářů.
 • Implementace OpenSource technologií (MySQL, MongoDB, PosgreSQL, Elastic, …)
 • Analýza chodu DB server a případné návrhy na úpravu aplikačních dotazů.

S jakými technologiemi se můžete setkat?

 • VMware – snad všechno, co vás napadne - vše se virtualizuje.
 • Cisco – je důležité mít obecný přehled, rozumnět ISO/OSI, umět základní diagnostiku.
 • MS prostředí – AD, Group policy, PowerShell scripty potkáte na každém kroku.
 • Celá škála OSS technologií – HaProxy, Pacemaker, Ansible, Redis, Mysql, Grafana, Graylog, Bosun a mnoho dalšího.

Koho hledáme?

 • Svědomitého člověka, který si uvědomuje, že problémům je třeba předcházet.
 • Umíte instalovat, nastavovat a spravovat SQL Servery.
 • Rozumíte architektuře vícevrstvých databázových aplikací nebo architektuře datových skladů.
 • Spíš preferujete promyšlená řešení před rychlou střelbou mimo terč.

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), angličtina

Proč my?

Jsme stabilní, ale ne uzavření novému. To, co umíte, využijete a hodně dalšího se toho naučíte. Každý den tu ale není úplně nový, což je výhoda, pokud hledáte zajímavost i kontiuitu. Profesně porostete s tím, jak nám pomůžete nasazovat nové věci a udržovat ty běžící.
Máme taky standardní benefity jako stravenky, bonusy, týden dovolené navíc, 2 dny sick days, bonusový program Cafeterie a příspěvek na výuku AJ.
A rozhodně se tady nebudete nudit.

Online Application

To apply for this position online, please provide your contact information and then attach your CV/résumé and cover/motivational letter. Feel free to apply for as many opportunities for which you are qualified. If you do not find an appropriate job currently open, but feel you could contribute to Moravia in another capacity, you are welcome to apply as well. In that case, please specify the respective functional area of your interest.

Thank you, and we look forward to hearing from you!

Fields marked with an asterisk (*) are required. Acceptable file formats are Microsoft Word documents (.doc), Rich-Text Format (.rtf), PDF files (.pdf) and plain text files (.txt).

I agree with handling and storing my personal data in accordance with Act No. 101/2000 Coll. on privacy protection in its valid wording for the purposes of the recruitment process for a vacancy, for the duration of the recruitment process, but not longer than for one year. I also declare that my personal data as stated in my CV/résumé are true and accurate.

By submitting this information and attaching your CV/résumé and cover/motivational letter, you indicate that you have read and understood this.

Say hello

Got a question for us? We’d love to hear from you. Fill in our online form. Or if talking’s your thing, give us a call. We’re very friendly.

Write us > Call us >

Get advice

Do you have one particular business need you’d like to meet? We can help. Get in touch and we’ll have one of our experts give you a free assessment.

Contact us >